Vmc Olta İğnesi 9789

Vmc Olta İğnesi 9789

5 ★

180.00

Stok: Mevcut

Product Description

vmcpoint_tab_cut_point.png (23 KB)

Avcılık Çeşitleri: -

Avlanabilecek Balıklar: -

En zor avlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bu iğne, düz yapısı sayesinde büyük balık turnuvalarındaki kurallara uygundur. Dayanıklılık için karbon çelikten üretilmiş ve delik kısmından iğnenin orta kısmına kadar tam olarak dövülmüştür. Dövme işlemi 9789’la referanslanmış bu iğneleri daha ince daha hafif yaparken piyasadaki birçok ürüne göre açılmaya karşı daha dayanıklıdır. İnce olması tasmalamayı kolaylaştırır. Dövülmüş noktalar açılmaya karşı son derece dayanıklıdır. Artık daha kalın monofilament misinalar veya örgü ipler kullanmak, farklı hızdaki olta makineleri kullanmak ve yüksek mukavemetli olta kamışları kullanmak artık sizin için bir sorn değil.


Cut Point Teknolojisi: Geleneksel bir iğne ucu için mükemmel bir tasmalama kapasitesine sahiptir. Tersi belirtilmedikçe, iğne kodu 9 ile başlayan tüm VMC iğnelerinde Cut Point teknolojisi standarttır. Dünyada en çok üretilen modellerden biridir.

Yüksek Karbonlu Çelik: Karbon hammaddesi çeliğin farklı ısı derecelerinde stabil kalmasını sağlar. Çelik içerisinde ne kadar yüksek seviye karbon kullanılırsa çelik o kadar güçlü olur. VMC olarak, daha ince iğnelerin daha yüksek kalitede olması için üst düzey kalitede yüksek karbon çelik kullanmaktayız.

Circle (Papağan): İğnenin tam olarak geometrik şekline sahiptir. Yüksek oranda damağa daha iyi tasmalama sağlar. Aynı zamanda iğneyi damaktan daha kolay çıkarmanızı sağlar. Balığınıza ve takımlarınıza daha az zarar verir. Yakala-bırak balıkçılığı için iyi bir seçimdir.

9789.jpg (18 KB)